Dołącz do zespołu Ortosilesia
                                                           Najlepszego dostawcy sprzętu medycznego w Polsce

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z pozytywnym nastawieniem. Cenimy doświadczenie i konkretne umiejętności, ale także entuzjazm. Na naszym pokładzie chętnie witamy zarówno osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży,
jak i wyjadaczy handlu, dla których rynek medyczny nie ma tajemnic. Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj do naszego zespołu już dzisiaj.

Masz doświadczenie?

Szukamy właśnie Ciebie

 

Potrzebujemy silnego wsparcia doświadczonych specjalistów i handlowców. Jeśli chcesz realizować się na stanowisku kierownika lub specjalisty ds. sprzedaży, aplikuj do Ortosilesia. Będziesz mógł wykazać się wiedzą i umiejętnościami w praktyce, a także zaczniesz wykorzystywać innowacyjne rozwiązania. Jednocześnie damy Ci możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju.

Sales Manager

Przedstawiciel Medyczny - Szkoleniowiec

Praca z nami to nie tylko możliwość realizowania kariery wśród najlepszych specjalistów na rynku medycznym. Dzięki naszej pracy codziennie poprawia się komfort i jakość życia wielu podopiecznych Domów Pomocy Społecznej. Wspólnie przyczyniamy się do poprawy jakości życia pacjentów i ułatwiamy pracę personelowi medycznemu.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nic nie szkodzi. Napisz do nas, chętnie Cię poznamy.